Montessori Uygulamaları Eğitimi- Konaklama

Aşağıda detayları yazılı konaklama hizmeti "Montessori Uygulamaları Eğitimi" katılımcıları içindir. 

Montessori Uygulamaları Eğitimi hakkında bilgi almak için tıklayınız

Konaklama Bilgileri 

Konaklama Yeri

KÜN Mustafapaşa Öğrenci Evleri

Mustafapaşa- Ürgüp/ Nevşehir

Konaklama Şekli

Tek kişilik oda 

Kahvaltı, akşam yemeği ve öğrenci evi-eğitim yeri transferi dahildir. 

Konaklama Tarihleri 

Başlangıç Tarihi : 15 Ağustos 2021 

Bitiş Tarihi          : 20 Ağustos 2021 

5 gece

Özel Şart 

Tüm yerleşkelerimizde ve öğrenci evleri girişlerinde katılımcılarımızın HES kodu ibraz etmeleri zorunludur. 

Katılımcılarımızın ayrıca konaklamaları süresince Covid- 19 tedbirleri kapsamında belirlenen kurallara uyacaklarına dair örneği sunulu taahhütnameyi imzalamaları gerekmektedir. (Taahhütname imzaları öğrenci evine ilk girişlerinde anahtar tesliminde alınacaktır.)

Taahhütname örneğini görmek için lütfen tıklayınız.

Kayıt İşlemleri

Konaklama kesin kayıt işlemleri için son tarih 10 Ağustos 2021 Salı saat 18:00’dir. Bu tarihe kadar kesin kayıt işlemlerinin ve ödemenin tamamlanmış olması gerekmektedir.

Konaklama ücreti Kapadokya Üniversitesi hesabına EFT/Havale yolu ile yapılabileceği gibi ödeme sayfamız üzerinden kredi kartı ile de yapılabilir. 

Konaklama ücretini kredi kartı ile ödemek isteyen katılımcılarımız SATIN AL kısmına tıklayarak sayfamıza üye olmalarının ardından ödeme sayfamıza yönlendirileceklerdir. Ödeme işleminin başarıyla sonuçlanmasının ardından kesin kayıt işleminiz tamamlanmış olacaktır. Bir sorunla karşılaşmanız halinde iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilir sem@kapadokya.edu.tr adresine e-posta gönderebilirsiniz. (Kapadokya Üniversitesi eğitim satın alım işleminizle ilgili sizden telefonda veya e-posta yoluyla kredi kartı bilgilerinizi talep etmez.)

Konaklama ücretini EFT/ Havale yoluyla ödemek isteyen katılımcılarımıza e-posta üzerinden “Konaklama Başvuru Formu” gönderilecektir.

Kesin kayıt işleminin tamamlanabilmesi için söz konusu başvuru formunun eksiksiz olarak doldurularak imzalanması ve ödeme dekontu ile birlikte sem@kapadokya.edu.tr e-posta adresine gönderilmesi gerekmektedir.

Konaklama ücretini EFT/ Havale yoluyla ödemek isteyen katılımcılarımız için hesap bilgilerimiz;

Kapadokya Üniversitesi

(Alıcı kısmına yazılmalıdır.)

TR70 0006 2001 0410 0006 2978 01

(IBAN)

Açıklama kısmına kursa katılacak kişinin ADI-SOYADI ve katılmak istediği kursun adı (Montessori- Konaklama) yazılmalıdır.

Konaklama kayıt iptalleri için son tarih 11 Ağustos 2021 Çarşamba saat 12:00’dir. İptal taleplerini önce sözlü bildirilmesi ardından yazılı olarak sem@kapadokya.edu.tr e-posta adresine gönderilmesi gerekmektedir. Belirtilen süre içinde gelen iptal taleplerinde ücret iadesi kesintisiz olarak yapılacaktır. (*) Bu tarihten sonra gelen iptal talepleri dikkate alınmayacak, ücret iadesi yapılmayacaktır.

Konaklama rezervasyonu ve kesin kaydı Montessori Uygulamaları Eğitimine bağlıdır. Eğitimin açılıp açılmayacağı bilgisi kesin kayıt yaptıran katılımcılara 11 Ağsutos 2021 Çarşamba saat 15:00’den itibaren bildirilecektir. Eğitimin açılmaması durumunda konaklama ödemesini yapan katılımcılara ücretleri kesintisiz iade edilecektir. (*)

(*) İade işlemlerinde kredi kartından ödeme yapanlara iadeleri kredi kartlarına, EFT/Havale ile ödeme yapanların iadeleri dekontta yer alan IBAN’a yapılacaktır.

Detaylı bilgi almak ve eğitime başvurmak için;

Eğitim Başvuru Formunu doldurabilir, - girdiğiniz iletişim bilgileri üzerinden size en kısa sürede dönüş yapılacaktır -

sem@kapadokya.edu.tr adresine e-postalarınızı gönderebilir,

0384 353 5009 – 1192 Dahili / 0216 588 0010 / 0537 598 6671/ 0530 143 9886 numaralı telefonlarımızdan bizi arayabilir ya da whatsapp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Konaklama ücreti kişi başı ücrettir. 

Eğitimin Ücreti

900,00 TL'dir.

SATIN AL

Kapadokya SEM E-Bülten Kayıt

Okulumuz hakkındaki yeniliklerden haberdar olmak için e-posta adresinizi bırakın.

Onay vermeden bu işlemi gerçekleştiremezsiniz
Kapadokya Üniversitesi veri sorumlusu sıfatıyla, verdiğiniz kişisel verilerin gizliliğini 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanununa (KVKK) uygun olarak ve büyük bir hassasiyetle koruyacaktır. Kişisel verileriniz, KVKK’ya uygun olarak işlenecek, sizleri Kapadokya Üniversitesi hakkındaki gelişmelerden e-posta veya telefon yoluyla haberdar etmek için kullanılacaktır. Detaylı bilgi için tıklayınız