Ekmeği, Köftesi ve Dip Soslarıyla Hamburger Atölyesi

Eğitimin Kodu 

SMAE-813

Eğitimin Süresi 

3 Saat 

Eğitim Takvimi

14 Ağustos 2021 Cumartesi

Saat: 13:00-17:00

Katılımcılarımızın en geç 12:45’de yerleşkede olmaları gerekmektedir.

Kontenjanımız dolmuştur, ilginize teşekkür ederiz. 

Açılacak ilk eğitimimize ön kayıt yaptırmak için tıklayınız.

Eğitimin Yeri 

KÜN Uçhisar Sanat Yerleşkesi 

Aşağı Mahallesi, 50240 Uçhisar Belediyesi/Nevşehir

Eğitmen

Şef Cem Aydoğdu

Kapadokya Üniversitesi Aşçılık Program Başkanı

Eğitimin Hedefi

Katılımcılarımızın, ekmeği, köftesi ve dip soslarıyla restoran kalitesinde hamburger pişirme yöntemlerini öğrenirken, keyifli ve verimli vakit geçirmelerini sağlamaktır.

Hedef Grup

18 yaşından büyük herkes katılabilir.

Katılımcı Sayısı

En az 12, en fazla 15 kişidir.

Özel Şartlar

Tüm yerleşkelerimizde katılımcılarımızın HES kodu ibraz etmeleri zorunludur.

Katılımcılarımızın Covid- 19 tedbirleri kapsamında belirlenen kurallara uyacaklarına dair taahhütnameyi imzalamaları gerekmektedir.

Kesin kaydını internet üzerinden kredi kartı ile yapan katılımcılarımız taahhütnameyi elektronik ortamda imzalayacaklardır, EFT/ Havale yöntemiyle ödeme yapan katılımcılarımızın söz konusu taahhütnamenin çıktısını alarak imzalamaları ve sem@kapadokya.edu.tr adresine göndermeleri gerekmektedir.

Taahhütnameyi indirmek için lütfen tıklayınız.

Belgelendirme

Tüm katılımcılarımıza eğitimin sonunda katılım belgesi verilecektir.

Eğitim İçeriği

  • Hamburger Ekmeği
  • Hamburger Köftesi
  • Soslar

Kayıt İşlemleri

Kesin kayıt işlemleri için son tarih 10 Ağustos 2021 Salı saat 18:00’dir. Bu tarihe kadar kesin kayıt işlemlerinin ve ödemenin tamamlanmış olması gerekmektedir.

Eğitim ücreti Kapadokya Üniversitesi hesabına EFT/Havale yolu ile yapılabileceği gibi ödeme sayfamız üzerinden kredi kartı ile de yapılabilir.

Eğitim ücretini kredi kartı ile ödemek isteyen katılımcılarımız SATIN AL kısmına tıklayarak sayfamıza üye olmalarının ardından ödeme sayfamıza yönlendirileceklerdir. Ödeme işleminin başarıyla sonuçlanmasının ardından kesin kayıt işleminiz tamamlanmış olacaktır. Bir sorunla karşılaşmanız halinde iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilir sem@kapadokya.edu.tr adresine e-posta gönderebilirsiniz. (Kapadokya Üniversitesi eğitim satın alım işleminizle ilgili sizden telefonda veya e-posta yoluyla kredi kartı bilgilerinizi talep etmez.)

Eğitim ücretini EFT/ Havale yoluyla ödemek isteyen katılımcılarımıza e-posta üzerinden “Eğitim Başvuru Formu” gönderilecektir.

Kesin kayıt işleminin tamamlanabilmesi için söz konusu başvuru formunun eksiksiz olarak doldurularak imzalanması ve ödeme dekontu ile sem@kapadokya.edu.tr e-posta adresine gönderilmesi gerekmektedir.

Eğitim ücretini EFT/ Havale yoluyla ödemek isteyen katılımcılarımız için hesap bilgilerimiz;

Kapadokya Üniversitesi

(Alıcı kısmına yazılmalıdır.)

TR70 0006 2001 0410 0006 2978 01

(IBAN)

Açıklama kısmına kursa katılacak kişinin ADI-SOYADI ve katılmak istediği kursun adı (Hamburger Atölyesi) yazılmalıdır.

Kayıt iptalleri için son tarih 11 Ağustos 2021 Çarşamba saat 12:00’dir. İptal taleplerini önce sözlü bildirilmesi ardından yazılı olarak sem@kapadokya.edu.tr e-posta adresine gönderilmesi gerekmektedir. Belirtilen süre içinde gelen iptal taleplerinde ücret iadesi kesintisiz olarak yapılacaktır. (*) Bu tarihten sonra gelen iptal talepleri dikkate alınmayacak, ücret iadesi yapılmayacaktır.

Eğitimin açılıp açılmayacağı bilgisi kesin kayıt yaptıran katılımcılara 11 Ağustos 2021 Çarşamba saat 15:00’den itibaren bildirilecektir. Eğitimin açılmaması durumunda ödemesini yapan katılımcılara ücretleri kesintisiz iade edilecektir. (*)

(*) İade işlemlerinde kredi kartından ödeme yapanlara iadeleri kredi kartlarına, EFT/Havale ile ödeme yapanların iadeleri dekontta yer alan IBAN’a yapılacaktır.

Detaylı bilgi almak ve eğitime başvurmak için;

Eğitim Başvuru Formunu doldurabilir, - girdiğiniz iletişim bilgileri üzerinden size en kısa sürede dönüş yapılacaktır -

sem@kapadokya.edu.tr adresine e-postalarınızı gönderebilir,

0384 353 5009 – 1192 Dahili / 0216 588 0010 / 0537 598 6671/ 0530 143 9886 numaralı telefonlarımızdan bizi arayabilir ya da whatsapp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

KÜN çalışan, öğrenci ve mezunları ile sağlık çalışanlarına eğitim ücreti üzerinden %10 indirim uygulanacaktır.

İndirimden yararlanmak için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Eğitim ücreti kişi başı ücret olup KDV Dahildir.Kapadokya SEM E-Bülten Kayıt

Okulumuz hakkındaki yeniliklerden haberdar olmak için e-posta adresinizi bırakın.

Onay vermeden bu işlemi gerçekleştiremezsiniz
Kapadokya Üniversitesi veri sorumlusu sıfatıyla, verdiğiniz kişisel verilerin gizliliğini 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanununa (KVKK) uygun olarak ve büyük bir hassasiyetle koruyacaktır. Kişisel verileriniz, KVKK’ya uygun olarak işlenecek, sizleri Kapadokya Üniversitesi hakkındaki gelişmelerden e-posta veya telefon yoluyla haberdar etmek için kullanılacaktır. Detaylı bilgi için tıklayınız