Modül 10 - Yazılı (Essay) Sınav Hazırlık Kursu

Eğitimin Kodu

SMSH-883

Kursun Süresi

3 Saat/ 1 Gün

Eğitim Yöntemi ve Kapsamı

Modül-10 yazılı (essay) klasik sınav kapsamında;

- SHT-66 talimatı,

- Sınav gereklilikleri,

- Dikkat edilmesi gereken hususlar anlatılacak,

- Örnek soru çözümleri yapılacaktır.

Kurs, ilan edilen gün ve saatlerde internet ortamında canlı olarak işlenecektir.

Kurs, SHT-66 talimatının Ek-1 Tablo-7 Temel Modül Sınav Standardı başlığı altında yer alan “1.11. Başarısız olunan bir modül için modül sınav tarihinden itibaren en az 90 gün boyunca tekrar sınava girilemez. SHY-147 onaylı bir bakım eğitim kuruluşundan başarısız olunan konulara yönelik bir eğitim alınması durumunda 30 gün sonra tekrar aynı modül sınavına girilebilir” maddesinde yer alan süre kısaltma için belirlenen eğitim yerine geçmez, süre kısaltması yapmaz.

Kursun Hedefi

Katılımcıların; modül sınavlarına en iyi şekilde hazırlanmalarına destek olmaktır.

Modül sınav kursumuz hiçbir şekilde sınav geçme garantisi vermez.

Hedef Grup

SHY-66 kapsamındaki tüm Hava Aracı Bakım Personeli.

Katılımcı Sayısı

En az 10 kişinin katılımı ile sınıf açılacaktır.

Belgelendirme

Kursumuzu tamamlayan katılımcılara Kapadokya Üniversitesi Sürekli Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi tarafından “Katılım Belgesi” düzenlenecek ve adreslerine gönderilecektir.

Kurs Takvimi

Kurs Tarihi: 5 Kasım 2021 Cuma 

Dersler saat 19:00-22:00 arasında canlı olarak gerçekleştirilecektir.

Canlı yayını izleme fırsatı bulamayan katılımcılarımız dersin kaydını 12 Kasım 2021 saat 23:59'a kadar izleyebileceklerdir. 

Kayıt İşlemleri

Kesin kayıt işlemleri için son tarih 2 Kasım 2021 Salı saat 18:00’dir. Bu tarihe kadar kesin kayıt işlemlerinin ve ödemenin tamamlanmış olması gerekmektedir.

Kurs ücreti Kapadokya Üniversitesi hesabına EFT/Havale yolu ile yapılabileceği gibi ödeme sayfamız üzerinden kredi kartı ile de yapılabilir. Bonus, Maximum, World, CardFinans ve Ziraat Bankası kredi kartı sahiplerine kurs ücretini peşin fiyatına 4 eşit taksitle ödeme imkânı sunulmuştur.

Kurs ücretini kredi kartı ile ödemek isteyen katılımcılarımız SATIN AL kısmına tıklayarak sayfamıza üye olmalarının ardından ödeme sayfamıza yönlendirileceklerdir. Ödeme işleminin başarıyla sonuçlanmasının ardından kesin kayıt işleminiz tamamlanmış olacaktır. Bir sorunla karşılaşmanız halinde iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilir sem@kapadokya.edu.tr adresine e-posta gönderebilirsiniz. (Kapadokya Üniversitesi eğitim satın alım işleminizle ilgili sizden telefonda veya e-posta yoluyla kredi kartı bilgilerinizi talep etmez.)

Kurs ücretini EFT/ Havale yoluyla ödemek isteyen katılımcılarımıza e-posta üzerinden “Eğitim Başvuru Formu” gönderilecektir.

Kesin kayıt işleminin tamamlanabilmesi için söz konusu başvuru formunun eksiksiz olarak doldurularak imzalanması ve ödeme dekontu ile birlikte sem@kapadokya.edu.tr e-posta adresine gönderilmesi gerekmektedir.

Kurs ücretini EFT/ Havale yoluyla ödemek isteyen katılımcılarımız için hesap bilgilerimiz;

Kapadokya Üniversitesi

(Alıcı kısmına yazılmalıdır.)

TR70 0006 2001 0410 0006 2978 01

(IBAN)

Açıklama kısmına kursa katılacak kişinin ADI-SOYADI ve katılmak istediği kursun adı (Modül 10-Yazılı) yazılmalıdır.

Kayıt iptalleri için son tarih 3 Kasım 2021 Çarşamba saat 12:30’dur. İptal taleplerini önce sözlü bildirilmesi ardından yazılı olarak talebin sem@kapadokya.edu.tr e-posta adresine gönderilmesi gerekmektedir. Belirtilen süre içinde gelen iptal taleplerinde ücret iadesi kesintisiz olarak yapılacaktır. (*) Bu tarihten sonra gelen iptal talepleri dikkate alınmayacak, ücret iadesi yapılmayacaktır.

Kursun açılıp açılmayacağı bilgisi kesin kayıt yaptıran katılımcılara 3 Kasım 2021 Çarşamba saat 14:00’den itibaren bildirilecektir. Kursun açılmaması durumunda ödemesini yapan katılımcılara ücretleri kesintisiz iade edilecektir. (*)

Kursun açılması durumunda, kesin kayıt yaptıran katılımcıların e-posta adreslerine 5 Kasım 2021 Cuma saat 12:00’ye kadar Kapadokya Üniversitesi Uzaktan Eğitim Sistemine giriş kullanıcı adı ve şifreleri gönderilecektir.

Sisteme bilgisayar, tablet ve cep telefonundan giriş yapmanız mümkündür. Sistem kullanıcı dostu olup, kullanımı ile ilgili de ayrıca bir bilgilendirme gönderilecektir.

(*) İade işlemlerinde kredi kartından ödeme yapanlara iadeleri kredi kartlarına, EFT/Havale ile ödeme yapanların iadeleri dekontta yer alan IBAN’a yapılacaktır.

Detaylı bilgi almak ve başvuruda bulunmak için;

Eğitim Başvuru Formunu doldurabilir, - girdiğiniz iletişim bilgileri üzerinden size en kısa sürede dönüş yapılacaktır -

sem@kapadokya.edu.tr adresine e-postalarınızı gönderebilir,

0384 353 5009 – 1192 Dahili / 0216 588 0010 / 0537 598 6671 numaralı telefonlarımızdan bizi arayabilir ya da whatsapp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Eğitimin Ücreti, kişi başı ücret olup, KDV Dahildir.

Eğitimin Ücreti

750,00 TL'dir.

Bonus kart'a 2,3,4 taksit.
Bankkart'a 2,3,4 taksit.
CardFinans'a 2,3,4 taksit.
Maximum Kart'a 2,3,4 taksit.
World Kart'a 2,3,4 taksit.
SATIN AL

Kapadokya SEM E-Bülten Kayıt

Okulumuz hakkındaki yeniliklerden haberdar olmak için e-posta adresinizi bırakın.

Onay vermeden bu işlemi gerçekleştiremezsiniz
Kapadokya Üniversitesi veri sorumlusu sıfatıyla, verdiğiniz kişisel verilerin gizliliğini 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanununa (KVKK) uygun olarak ve büyük bir hassasiyetle koruyacaktır. Kişisel verileriniz, KVKK’ya uygun olarak işlenecek, sizleri Kapadokya Üniversitesi hakkındaki gelişmelerden e-posta veya telefon yoluyla haberdar etmek için kullanılacaktır. Detaylı bilgi için tıklayınız