İngilizce Seviye Tespit Sınavı

İngilizce Seviye Tespit Sınavı

Kapadokya Üniversitesi Sürekli Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi tarafından açılan İngilizce kurslarına katılmak isteyen katılımcılarımızın kurs öncesindeki dil yeterliliklerini Avrupa Dilleri Ortak Çerçeve Programı (CEFR) kapsamında ölçebilmek için Oxford Online Placement Test (OOPT) kullanılmaktadır.

OOPT Seviye tespit sınavı ile seviyenize en uygun sınıfa yerleştirilmenizi veya katılmak istediğiniz kursun içeriğine uygun seviyede olup olmadığınızı tespit ederek sizlerin en iyi şekilde eğitim almanız ve başarınızı artırmanız hedeflenmektedir.

OOPT Sınavı dinleme ve okuduğunu anlama (dili kullanma becerisi) olmak üzere iki temel aşamadan oluşmaktadır ve yaklaşık olarak 1 saat sürmektedir.

OOPT sınavın sonucuna reel durumunuzu yansıtabilmeniz için diz üstü veya masa üstü bir bilgisayardan bağlanmanız faydalı olacaktır. Bulunduğunuz ortam sessiz ve sınav süresince rahatsız edilmeyeceğiniz şekilde olmalıdır. Sınavın dinleme bölümünde kulaklık kullanmanızı tavsiye ederiz.

OOPT bir sınav ücreti KDV Dahil 85.—TL’dir.

Aşağıda yer alan SATIN AL kısmına tıklayarak sayfamıza üye olmanızın ardından ödeme sayfamıza yönlendirileceksiniz. Ödeme işleminin başarıyla sonuçlanmasıyla size bir doğrulama e-postası gelecektir. Bu e-postayı sem@kapadokya.edu.tr adresine ilettikten sonra sınava giriş yapabilmeniz için kullanıcı adı ve şifrenin de olduğu, sisteme nasıl giriş yapacağınızı da anlatan bir e-posta size gönderilecektir.

Bir sorunla karşılaşmanız halinde iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilir sem@kapadokya.edu.tr adresine e-posta gönderebilirsiniz. (Kapadokya Üniversitesi eğitim satın alım işleminizle ilgili sizden telefonda veya e-posta yoluyla kredi kartı bilgilerinizi talep etmez.)

Bu bilgileri kullanarak 24 saat içinde sınava giriş yapmanız gerekmektedir.

Size verilen kullanıcı adı ve şifre ile sınava girdikten sonra, satın almadan cayma hakkınız bulunmamaktadır, ücret iadesi yapılmaz.

Detaylı bilgi almak ve sınava katılmak için;

Eğitim Başvuru Formunu doldurabilir, - girdiğiniz iletişim bilgileri üzerinden size en kısa sürede dönüş yapılacaktır -

sem@kapadokya.edu.tr adresine e-postalarınızı gönderebilir,

0384 353 5009 – 1192 Dahili / 0216 588 0010 / 0537 598 6671 numaralı telefonlarımızdan bizi arayabilir ya da whatsapp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Sınav ücretimize KDV Dahildir.

Kapadokya SEM E-Bülten Kayıt

Okulumuz hakkındaki yeniliklerden haberdar olmak için e-posta adresinizi bırakın.

Kapadokya Üniversitesi veri sorumlusu sıfatıyla, verdiğiniz kişisel verilerin gizliliğini 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanununa (KVKK) uygun olarak ve büyük bir hassasiyetle koruyacaktır. Kişisel verileriniz, KVKK’ya uygun olarak işlenecek, sizleri Kapadokya Üniversitesi hakkındaki gelişmelerden e-posta veya telefon yoluyla haberdar etmek için kullanılacaktır. Detaylı bilgi için tıklayınız