Mesleki İngilizce Kursu - Kabin ve Yer Hizmetleri

Mesleki İngilizce Kursu - Kabin ve Yer Hizmetleri

Eğitimin Kodu

SMYD-804

Kursun Süresi

200 Saat

Eğitim Yöntemi

Kurs, ilan edilen gün ve saatlerde internet ortamında Kapadokya Üniversitesi Uzaktan Eğitim Sistemi üzerinden yüz yüze canlı olarak işlenecek, online eğitim materyalleri ile desteklenecektir.

Kapadokya Üniversitesi Uzaktan Eğitim Sistemine bilgisayar, tablet ve cep telefonundan giriş yapmanız mümkündür.

Online eğitim seti kullanılacaktır.

Kursun Hedefi

Bu kurs sonunda kabin ve yer hizmetlerinde çalışan ya da çalışmak isteyen katılımcıların; mesleklerin gerektirdiği yabancı dilde dinleme, okuma, yazma, konuşma ve iletişim kurma bilgi ve becerisi kazanacaklardır.

Hedef Grup

Havacılık sektöründe kabin ve yer hizmetlerinde çalışan, çalışmak isteyenlere, üniversitelerin ilgili bölümlerinde okuyan öğrencilerine ve mezunlarına yöneliktir.

Katılımcı Sayısı

En az 30 kişinin katılımı ile sınıf açılacaktır.

Ön Şart

Online yapılan OOPT seviye tespit sınavına katılım zorunludur. OOPT sınavından 20-40 arasında not alan (CEFR- A2) katılımcıların kesin kaydı alınacaktır.

Seviye tespit sınavı için tıklayınız.

Kurs İçeriği

İngilizce dil bilgisi, kelime bilgisi, mesleki terminolojiye uygun terim ve ifadeler. Uçuşla ilgili tüm bilgileri verebilme, soruları cevaplayabilme, şikâyet ve sorunları çözümleyebilme vb.

Değerlendirme ve Belgelendirme

Değerlendirme kursun sonunda uzaktan eğitim sistemi üzerinden yapılacak test sınavı ve OOPT sınavı ile yapılacaktır. Her iki sınavın ortalaması 60 ve üzerinde olanlara Kapadokya Üniversitesi Sürekli Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi tarafından sertifika düzenlenecek ve adreslerine gönderilecektir. Sınava katılmayan katılımcılar sertifika alma hakkını kaybetmiş olacaktır.

Kurs Takvimi

Açılacak ilk eğitimimize ön kayıt yaptırmak için tıklayınız.

Kayıt İşlemleri

Eğitim takviminin ilan edilmesinin akabinde kesin kayıt işlemleri ile ilgili tüm detaylar yayımlanacaktır.

Takvim açıklandığında sizi aramamız için eğitim başvuru formunu doldurmanız yeterlidir.

İlginize teşekkür ederiz.

Detaylı bilgi almak ve eğitime başvurmak için;

Eğitim Başvuru Formunu doldurabilir, - girdiğiniz iletişim bilgileri üzerinden size en kısa sürede dönüş yapılacaktır -

sem@kapadokya.edu.tr adresine e-postalarınızı gönderebilir,

0384 353 5009 – 1192 Dahili / 0216 588 0010 / 0537 598 6671/ 0530 143 9886 numaralı telefonlarımızdan bizi arayabilir ya da whatsapp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Kapadokya SEM E-Bülten Kayıt

Okulumuz hakkındaki yeniliklerden haberdar olmak için e-posta adresinizi bırakın.

Kapadokya Üniversitesi veri sorumlusu sıfatıyla, verdiğiniz kişisel verilerin gizliliğini 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanununa (KVKK) uygun olarak ve büyük bir hassasiyetle koruyacaktır. Kişisel verileriniz, KVKK’ya uygun olarak işlenecek, sizleri Kapadokya Üniversitesi hakkındaki gelişmelerden e-posta veya telefon yoluyla haberdar etmek için kullanılacaktır. Detaylı bilgi için tıklayınız